Запустити акцію

Жіноче взуття

Чому ми?

Жіноче взуття в Києві

Взуття для жінки - це не просто черговий предмет гардероба. Це - її філософія, почуття впевненості, шик, статус. Завдання жіночого взуття - не тільки захист ноги її господині, а й окраса її образу в цілому.

В даний час існує просто неймовірна кількість видів і підвидів взуття для жінок.

До асортименту зимового взуття можна віднести: боти, валянки, жіночі чоботи, напівчоботи, уггі, унти, піми. Перелік осінньо-весняного взуття найбільш численний: класичні жіночі туфлі, балетки, ботильйони, броги, човники, лофери, мокасини, монки, мюлі, сліпери, топ-сайдери, шанелькі та інші. Демісезонне взуття включає: ботфорти, черевики і напівчеревики, мартенси, козаки або ковбойки. До списку літнього жіночого взуття відносяться: босоніжки, сандалі, мокасини, тапочки, в'єтнамки, еспадрільї.

Жіноче взуття складається з різних компонентів, головним з яких є каблук - кріпиться до підошви вертикальна підставка, яка піднімає п'ятку на різну висоту. Каблук, в залежності від його висоти і товщини, буває різних видів і, відповідно, підходить до різних видів взуття.

Найбільш вдалий варіант каблука для взуття на кожен день - широкий віденський (висотою до 2 см), а також клиновидний каблук різної висоти. Конусоподібний каблук заввишки до 12 см чудово підходить під спідниці, сукні та сарафани. Самий практичний - каблук-стовпчик, незалежно від його висоти. Прямокутний «цеглинка» - варіант, який підходить високим дівчатам, а танкетку вибирають жінки різного типу фігури за її зручність. І, нарешті, самим тонким, провокаційним і карколомним видом жіночого каблука, прийнято вважати тоненьку шпильку. Висота такого виду каблука коливається від 8 до 12 см. Ідеальний варіант для світських заходів.

 Популярні бренди: Aldo Brue, Chester, Corso Como, Salamander, Carlo Pazolini, Ecco, Fabi, Alberto Guardiani, Prado.