Продавати на SKIDOCHNIK

Шуби

Чому ми?

Шуби в Києві

Шуба - дуже теплий і зручний вид верхнього зимового одягу. Шуби заворожують своїм розкішним видом і неповторною красою. Сучасний ринок шуб пропонує величезну кількість фасонів жіночих шуб, вибір яких залежить від різних чинників: соціального статусу, модних тенденцій, способу життя, і, нарешті, типу жіночої фігури.

Шуби виготовляються як з дуже теплих видів хутра, таких як: песець, мутон, лисиця, соболь, бобер, так і з тих, які можна одягати при невеликих морозах. Крім цього, сучасні виробники пропонують величезний вибір шуб, бюджетного типу, виготовлених зі штучного хутра. Купити шубу - це не тільки визначитися з видом хутра, але і правильно підібрати її під свою фігуру.

Основні види шуб:

- Класична модель: довжина такої шуби починається від 100 см і нижче до стоп. Класичні моделі шуб виготовляються з хутряних пластин, можуть мати капюшон, ремені і пояси такі шуби не передбачають. Форма класичних моделей шуб - пряма, розкльошена, трапецієвидна.

- Френч: це модель шуб середньої довжини (90-130 см). У своїй більшості, шуби френч на увазі наявність пояса. Такі шуби характеризуються прямим кроєм, можуть мати бічні розрізи, капюшон, різного типу, коміри.

- Свингер або манто: довжина цього виду шуб - від 100 до 110 см. Найбільш поширена форма - трапецієвидна або кльош. Більшість моделей мають комір, але не мають капюшона.

- Шуба - курточка: найкоротший вид шуби, що має 60-80 см довжини, що закінчується на рівні талії або трохи прикриває сідниці. Сучасні моделі таких шуб мають рукава, самої різної довжини, найчастіше - три чверті. Такі шубки красиво виглядають на струнких дівчатах, взутих у чоботи і черевики на високих підборах. З головних уборів краще вибирати в'язані шапки.

- Шуба - дзвіночок: вид шуби, відмінно приховує недоліки жіночої фігури, завдяки своїй розклешеній формі. Довжина такої шуби може бути як до, так і нижче колін.

- Шуба-метелик: довжина цього виду шуб - від 85 до 105 см. Найбільш характерна риса шуби-метелика - наявність подолу і рукавів, по формі дуже нагадують крила метелика. Такі шубки виглядають дуже елегантно і в деякій мірі навіть святково. Завершити образ допоможуть елегантні капелюшки та стильні шарфики.

- Шуба - клеопатра: трапецієвидна модель шуб, довжиною 100 - 130 см. Шуби цього фасону відрізняються наявністю хвилеподібних хутряних оздоблень по краю рукавів і по низу Подолу.

- Шуби із запахом: такі шуби можуть мати різну форму, але ніколи не мають застібок. Закріплюються шуби цього типу за допомогою пояса або ж ременя.

Популярні бренди: SAGA FURS, American Legend, NAFA, KOPENGAGEN FUR, Рull & bear, Makis Roussoulis та багато інших.