Додати акцію

Жіночі сумки

Чому ми?

Сумки в Києві

Сумка - це аксесуар, який завжди поруч з жінкою. Її беруть на роботу, на навчання, на свято, на прогулянку, в магазин. Для кожного випадку потрібна відповідна сумка, яка підійде за розміром і стилем. Вибираючи сумку, треба звернути увагу на матеріал (він повинен бути надійним, легко митися або стиратися), зручність (наскільки вам буде зручно носити її в руках), форму і розмір (чи відповідає сумка тим цілям, для яких ви її купуєте). Сьогодні вибір сумок настільки великий, що іноді важко зрозуміти, яку вибрати. Треба пам'ятати, що є кілька основних видів жіночих сумочок:

Клатч. Сумочка невеликого розміру, за формою схожа на складений конверт. Вона підійде до вечірнього вбрання, доречна на урочистих заходах. Дуже важливо щоб клатч гармоніював з взуттям - туфлі чи босоніжки не завжди повинні бути одного кольору з сумочкою, але обов'язково повинні поєднуватися за стилем.

Сетчел. Невеликого розміру, має овальне або плоске дно, невеликі ручки.

Тоут. Це сумка прямокутної форми, має дві ручки. Її відрізняє жорсткий каркас, тому її зручно використовувати для документів.

Хобо. Ці моделі мають форму півмісяця і одну ручку. Всередині є кілька відділень.

Мішок. Це містка жіноча сумка. Вона може бути різної форми (кругла, прямокутна, трапецієвидна), без жорсткого каркаса.

Пляжна. Це велика сумка з одним відділенням і довгими ручками. Її носять влітку на пляж або на прогулянки. Часто такі сумки роблять яскравих кольорів, з малюнками і написами. Дуже часто пляжні сумки можна купити в місцях, де продають купальники. У цьому випадку ці товари легко можна підібрати по стилю і кольору.

Крім того, є рюкзаки та дорожні сумки. Рюкзаки зручні тим, що їх не треба носити в руках, вони підійдуть до такого одягу як спортивні шорти, футболки та майки, кросівки і кеди. Дорожні сумки і валізи використовують в поїздках. Вони місткі, важкі. Зараз популярні моделі на коліщатках.

Відомі бренди: Louis Vuitton, Lacoste, Matiolli, Dior, Bottega Veneta, Prada, Gironacci, Leo Ventoni, Palio.